Kariéra

Volná pracovní místa:

Hlavní pracovní poměr

pozice – ZÁMEČNÍK DO VÝROBY OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Očekáváme:

-SŠ vzdělání – nejlépe vyučen v oboru zámečník, montér

-Znalost čtení výkresové dokumentace

-Praxe v oblasti výroby a montážních prací (skládání ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace atd.)

-Průkazy jako vazačský, jeřábnický nebo svářečský
 jsou výhodou ne však podmínkou, u nás potřebné průkazy doděláme.

-Spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Pracovní náplň a podmínky:

-Skládání konstrukcí dle výkresové dokumentace

-Rovnání a pálení plamenem

-Místo výkonu práce: Šilheřovice – provozovna

Nabízíme:

-Zodpovědnou pracovní náplň

-Vstřícné pracovní prostředí a dobrý kolektiv spolupracovníků

-Mzda:  dohodou

-Nástup možný IHNED

Kontaktovat nás můžete buď emailem, že nám pošlete životopis,  není podmínkou a také můžete využít jednoho z kontaktů a zavolat.

Pozice: SVÁŘEČ KOVŮ DO VÝROBY

Očekáváme :

Platný průkaz svářeče nebo certifikát pro metodu MIG/MAG – 135

Praxe ve svařování alespoň 2 roky

spolehlivost, pečlivost a vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Nabízíme:

– Zodpovědnou pracovní náplň
– Vstřícné pracovní prostředí a dobrý kolektiv spolupracovníků
– Mzda: dle dohody na místě
– Nástup možný IHNED

Kontaktovat nás můžete buď emailem, že nám pošlete životopis, není podmínkou a také můžete využít jednoho z kontaktů a zavolat.